Denizden İlham Alan Estetik Tasarım

BYD Seal'in ön kısmı, spor ve stilin birleşimini tam olarak gösteren etkileyici ve dinamik çizgileriyle X tasarım konseptini takip ediyor.

Denizden İlham Alan Estetik Tasarım

iF Tasarım Ödülü Sahibi

Göz alıcı BYD SEAL, okyanustan ilham alan tasarımıyla gerçek bir sanat eseri. Üstün tasarımı inovasyon ile birleştiren bu tasarım aynı zamanda İF Tasarım Ödülü’nün de sahibi.

 

iF Tasarım Ödülü Sahibi

Yolunuz Çok Daha Aydınlık

BYD SEAL’ın farları kademeli olarak yerleştirilmiş, özel U şekli sayesinde size stereo efektli bir aydınlatma sağlar. Yolu hiç tecrübe etmediğiniz kadar iyi görmenizi sağlayarak size daha güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Yolunuz Çok Daha Aydınlık

Döndürülebilir Dokunmatik Ekran

Orta konsoldaki 15,6 inç döndürülebilir dokunmatik multimedya ekranı, sürüşünüzü daha kolay ve keyifli hale getirmek için Apple CarPlay ve Android Auto ile donatılmıştır.

 

Döndürülebilir Dokunmatik Ekran
Panoramik Cam Tavan

Panoramik Cam Tavan

Panoramik cam tavan ile dış mekanın güzelliğinin keyfini çıkarın. Gökyüzünün özgürlüğünü hissedin ve arabanızın içini dolduran doğal ışığın tadını çıkarın.

Sürükleyici Sürüş Deneyimi

Sürükleyici Sürüş Deneyimi

BYD SEAL’daki HIFI Dynaudio Premium Sound ses sistemiyle, 12 hoparlörlü benzersiz bir akustik performansa sahip olun. Yüksek kaliteli ses sisteminizle yolculuklarınıza renk katın.

Sportif Koltuklar

Sportif Koltuklar

BYD SEAL’ın spor koltukları, ergonomik prensiplere uygun şekilde size konforlu bir sürüş sağlamak için tasarlanmıştır. Isıtmalı ön koltuklarının duruşu keyifli bir sürüş için tercihinize göre elektronik olarak ayarlanabilir.

Geniş Saklama Alanı

Geniş Saklama Alanı

BYD SEAL, arkadaki 400 litrelik geniş bagajının yanında, ön bagajda ilave 53 litrelik kapaklı saklama alanına da sahip. Böylelikle geniş saklama alanına sahip BYD SEAL, tüm seyahatleriniz için size akıllı ve pratik bir çözüm sunuyor.

Yüksek Hızlı Şarj

Yüksek hızlı şarj BYD SEAL’da! 150 kW DC kapasitesiyle BYD SEAL’ınızı %30’dan %80’e yalnızca 26 dakikada şarj edebilirsiniz.

Yüksek Hızlı Şarj

Performans

BYD SEAL'ınızla heyecan verici bir yolculuğa çıkmaya hazır olun! 390 kW'lık, yüksek performanslı elektrik motoruna sahip olan BYD SEAL’ın dört tekerlekten çekişli versiyonu 0'dan 100 km/s hıza sadece 3,8 saniyede çıkar. Sizi kendine hayran bırakacak heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşatır.

Performans
CTB Teknolojisi

CTB Teknolojisi

BYD SEAL, BYD’nin kendi geliştirdiği CTB teknolojisiyle donatılmış ilk modeldir. Bu son teknoloji, Blade Batarya’nın aracın gövdesine mükemmel bir şekilde entegre edilmesini sağlar ve sonuç olarak lüks otomobillerle eşdeğer bir 40.500 N·m/°'lik burulma sertliği sunan güçlü bir yapı oluşturur. CTB teknolojisi ile Blade Batarya bir enerji kaynağından çok daha fazlasıdır. Otomobilinizin büyük güçlere dayanabilen yapısal bir parçasıdır.

iTAC (Akıllı Tork Adaptasyon Kontrolü) Sistemi

BYD SEAL, yeni geliştirilen iTAC teknolojisiyle güvenliğe bir seviye daha atlatıyor. iTAC teknolojisi otomobil dinamiği restorasyonunu, geleneksel PTO azaltma yöntemlerinin ötesine taşır. Bu gelişmiş sistem, aracın gücünün tüm potansiyelini açığa çıkararak savrulmayı en aza indirir veya ortadan kaldırır. Yalnızca güvenliği artırmakla kalmaz, aynı zamanda genel kullanım konforunu da yükselterek sorunsuz ve güvenli bir sürüş deneyimi sağlar.

e-Platform 3.0

BYD SEAL, tamamen elektrikli araçlar için özel olarak tasarlanmış yepyeni BYD e-Platform 3.0 ile donatılmıştır. Zeka, verimlilik, güvenlik ve estetiğin avantajlarından tam olarak yararlanan e-Platform 3.0, elektrikli araçların daha verimli ve daha güvenli olması için üretilmiştir. Düşük sıcaklıkta sürüş menzili performansını ve güvenliği artırmanın yanı sıra akıllı sürüş deneyimini geliştirmeyi amaçlar. Tüm bu özellikler, sürüş deneyimini iyileştirmenin yanında daha güvenli ve daha verimli yeni nesil otomobiller geliştirmemize imkan tanımakla kalmaz, aynı zamanda ferah bir iç mekan sunar.

e-Platform 3.0

BYD Blade Batarya

BYD, 28 yılı aşkın süredir batarya üretiminde öncü bir markadır. BYD SEAL modelimizde de yer alan Blade Batarya ise yüksek deneyimimizin en somut ürünüdür. Zor koşullarda bir dizi zorlu testten geçerek dünyanın en güvenli pillerinden biri haline gelmiştir.

BYD Blade Batarya

8'i 1 Arada Elektrikli Motor

BYD, tedarik zincirinde olağanüstü bir dikey entegrasyon kapasitesine sahiptir. BYD; VCU, BMS, MCU, PDU, DC-DC kontrol cihazı, yerleşik şarj cihazı, tahrik motoru ve şanzımanı içeren 8 temel bileşeni entegre ederek dünyanın ilk seri üretilen 8'i 1 arada elektrikli güç aktarım sistemini üretir. Alan kullanımını optimize ederek enerji verimliliği sağlar.

8'i 1 Arada Elektrikli Motor

Standart Yüksek Verimli Isı Pompası Sistemi

Tüm BYD SEAL’larda gelişmiş enerji tasarrufu sağlayan ısı pompası sistemi standart olarak bulunur. Geniş bir sıcaklık aralığında, güvenilir bir şekilde çalışan sistem; çevredeki, aktarma organlarındaki, yolcu kabinindeki ve hatta akülerdeki artık ısıdan yüksek düzeyde yararlanacak şekilde tasarlanmıştır. Isıl verimliliği artırır, ısıtma veya soğutma sırasında enerji kaybını azaltır. Böylelikle otomobilin düşük sıcaklıklardaki sürüş menzilini artırır.

Standart Yüksek Verimli Isı Pompası Sistemi

BYD SEAL

BYD SEAL