BYD Türkiye Fiyat Listesi

KEŞFET
BYD Türkiye Fiyat Listesi

* İlgili kampanya satışı BYD Atto 3 modeli için bireysel müşterilerde Akbank tarafından sunulan 200.000 TL finansman tutarı, %0 faiz oranı ve 12 ay vadede yıllık maliyet oranı %1,1420  ve tahsis ücreti 1150 TL (BSMV dahil) rehin tesis ücreti 119,40 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir. Garanti BBVA tarafından sunulan 200.000 TL finansman tutarı, %0 faiz oranı ve 12 ay vadede, efektif yıllık maliyet oranı %1,20, tahsis ücreti 1150 TL (BSMV dahil) rehin tesis ücreti 137,31 TL ödeme seçenekleri ile geçerlidir Kampanyada belirtilen finansman koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerli olup, finans kuruluşu finansman sağlayıp sağlamamak konusunda serbesttir. Finans kuruluşunun başvuruyu reddetmesi ve finansman sağlamamasından ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. sorumlu değildir. Tahsis ücreti, finansman sağlanması için bir kereye mahsus, kullandırılan kredi tutarının binde beşi + BSMV olacak şekilde sınırlandırılmıştır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. dilediği zaman kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkına sahiptir. 

Bu kampanya, 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarih aralığında araç satın alan müşterilerimize 50.000 TL takas indirimi kampanyası uygulanacaktır.

İlanda yer alan modelin görsel ve donanımları Türkiye’de sunulan versiyonlardan farklılık gösterebilir.

ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. kampanya koşullarında ve süresinde değişiklik yapma hakkını ve kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tutar. 

Kampanya, süresince tüm katılımcılara açıktır ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamındaki hediyeler, stok durumuna bağlı olarak değişebilir veya sona erebilir.

Not: Aşağıdaki aksesuarlar BYD Atto 3 modelimizle birlikte müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

  1. Halı paspas seti
  2. Kauçuk paspas seti
  3. Mod 3 Tip 2 şarj kablosu (AC Şarj Kablosu)
  4. Mod 2 şarj kablosu (Ev tipi şarj adaptörü)
  5. V2L Güç Kablosu (Araçtan dışarı 220V enerji veren dörtlü priz ve kablo)
  6. Bagaj havuzu 

** 1 Mart 2024 itibariyle geçerli, tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigorta bedeli fiyatlara DAHİL DEĞİLDİR. ALJ Pazarlama ve Satış A.Ş. araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır.

Bayilerimizdeki stok ve yeni araç sevk durumuna göre yukarıda açıklanan fiyat ve donanım seviyesinden farklı araçlar bayilerimizde bulunabilir.

BYD ATTO 3 TALEP FORMU