BYD Hakkında

Şubat 1995'te kurulan BYD, daha iyi bir yaşam için teknolojik yeniliklerden yararlanmaya kendini adamış bir yüksek teknoloji şirketidir. 27 yılı aşkın yüksek hızlı büyümenin ardından BYD, 6 kıtada 30'un üzerinde sanayi parkı kurmuş; elektronik, otomotiv, yenilenebilir enerji ve demiryolu taşımacılığı ile ilgili sektörlerde önemli bir rol oynamıştır. 

BYD Hakkında

Küreselleşme

400'den fazla şehir, 70'ten fazla ülke, 6 kıta

Küreselleşme

Otomobil

Endüstri lideri Blade Batarya teknolojimiz ile fosil yakıtla çalışan otomobillerden elektrikli araçlara geçişi hızlandırıyoruz. 

Otomobil

BYD Akıllı Kokpit Sistemi

Akıllı telefonun ihtiyacınız olan tüm işlevleri otomobil içi multimedya ekranına entegre edilmiştir.

BYD Akıllı Kokpit Sistemi

BYD Dünyanın 1 Numaralı Elektrikli Otomobil Üreticisi*

BYD Dünyanın 1 Numaralı Elektrikli Otomobil Üreticisi*

Kirlilik ve Emisyon Azaltımı

19 Nisan 2022 itibarıyla BYD, 10.756.330.036 kg karbon emisyonu tasarrufu sağladı; bu da yaklaşık 896.360.836 ağacın dikilmesine eşdeğerdir.

Kirlilik ve Emisyon Azaltımı

Sosyal sorumluluk

2020 yılının başında, BYD dünya çapındaki maske kıtlığının hafifletilmesine yardımcı olmak için yüz maskeleri üreteceğini duyurdu. BYD yüz maskeleri 80'den fazla ülke ve bölgeye teslim edildi.
BYD maske yapma makinelerinin üretimini 7 gün içinde tamamladı ve ilk parti maskeleri 10 gün içinde üretti. BYD, sadece 24 günde, günde 100 milyon adede kadar yüksek kapasiteye sahip dünyanın en büyük maske fabrikasını kurdu.

Sosyal sorumluluk
FORMU DOLDURUN

Gelişmelerden ilk siz haberdar olun.

*Modellerimiz ile ilgili talepte bulunmak için, lütfen model sayfalarımızdaki talep formunu doldurunuz.

*ev-volumes.com'un sağladığı veriler doğrultusunda, EV-Volumes 2022 Model ve Ülke Bazlı %100 Elektrikli & Şarj Edilebilir Hibrit Binek Otomobiller Satış Rapor'una göre; 1,86 milyon satış ile BYD, dünya genelinde en çok satış yapan markadır.