Etkileyici Işık Çizgisi

BYD ATTO3’ün ön tasarımı, bir ejderhanın bakışlarından ilham alır. LED gündüz farları ve bütünleyici ışık çizgisi, daha ilk bakışta etkileyici bir görünüm sunar. Otomobilin kapılarının kilidini açtığınızda, ön ve arka LED aydınlatma grubu bir ejdarha ilk kez uyanıyormuş gibi yavaşça aydınlanır ve sizi selamlar.

Etkileyici Işık Çizgisi

Sportif Dış Tasarım

Yukarı doğru eğimli omuz çizgisi ve dinamik jant tasarımının da etkisiyle BYD ATTO 3, sportif ve aerodinamik bir tasarıma sahiptir. Sürtünme katsayısı sadece 0,29 Cd’dir. Düşük sürtünme katsayısı sürüş menzilinin artmasını sağlar.

Sportif Dış Tasarım
...
Dağ Grisi
...
Sörf Mavisi
...
Dinamik Kırmızı
...
Kar Beyazı
...
Keşif Yeşili
...
...
...
...

Yolculuğa Eğlence Katın

Kullanıcı dostu işlevleri, keyifli iç mekânı, canlı ve şık merkezi konsoluyla BYD ATTO 3 yolculuğunuzu daha eğlenceli hale getirir.

Yolculuğa Eğlence Katın
...
Gitar Telleri Şeklinde Kapı İç Cebi
...
Çok Fonksiyonlu Vegan Deri Direksiyon Simidi
...
Hoparlörlere Entegre Kapı Açma Kolu
...
Kettlebel Tasarımlı Vites Kolu
...
Ağırlık Plakaları Şeklinde Havalandırma Izgaraları
...
Müzik Ritmi ile Senkronize Olabilen Ambiyans Aydınlatması
...
Akıllı Telefonlar İçin Kablosuz Şarj
...
Geniş Saklama Alanı

Kontrol Merkezi

BYD ATTO3, elektrikli bir şekilde dönebilen, dikey ya da yatay olarak kullanılabilien 15.6’’ boyutunca büyük bir dokunmatik ekrana sahiptir. Bu ekrandan multimedya fonksiyonlarına erişebildiğiniz gibi klima, koltuk ısıtma ve aklınıza gelebilecek her türlü araç ayarlarını da kontrol edebilirsiniz. Multimedya sistemi, kolay bağlantı için Apple CarPlay ve Android Auto ile donatılmıştır.

Kontrol Merkezi
Adaptif Hız Sabitleme Sistemi
Geri Manevra Çapraz Trafik Uyarısı (Fren Destekli)
Kapı Açma Uyarısı
Kör Nokta Uyarı Sistemi
Ön Çarpışma Uyarısı ve Otonom Acil Durum Freni
Şerit Takip Asistanı
Uzun Far Asistanı
Arttırılmış Güvenlik

Arttırılmış Güvenlik

Blade Batarya’nın ham maddesi Lityum demir fosfat, yavaş ısı üretimi, düşük ısı salınımı ve oksijen salınımı olmaması gibi birçok faydalı özelliği beraberinde getirir. Ayrıca, benzersiz düz dikdörtgen şekli soğutma verimliliğini ve ön ısıtma performansını artırır. Blade Batarya, yangın veya duman çıkarmayarak çivi penetrasyon testini güvenli bir şekilde geçmiştir.

Çivi ile Delme Testi

Çivi ile Delme Testi

Çivi ile Delme Testi, bataryanın maruz kaldığı en zorlu testlerden birisidir ve Blade Batarya, bu zorlu testi bile başarıyla geçmiştir. Bu senaryo genellikle ciddi bir trafik kazasında dış metal cisimlerin bataryaya nüfuz etmesi sonucunda meydana gelmektedir. Blade Batarya, yangın veya duman çıkarmayarak çivi delme testini güvenli bir şekilde geçmiştir. Yüzey sıcaklığı 30°C ila 60°C arasında ölçümlenmiştir.

Optimize Edilmiş Dayanıklılık

Optimize Edilmiş Dayanıklılık

Her hücre, bir dizi halinde düzenlendiğinde, her hücre, kuvveti karşılamaya yardımcı olmak için bir yapı kirişi görevi görerek çalışmaktadır. Üst ve alt tarafında yüksek dayanıklılığa sahip panellerle donatılmış alüminyum petek benzeri yapısı, dikey yönde dayanıklılığı büyük ölçüde arttırır. Bu devrim niteliğindeki tasarım, Blade Bataryaya optimize edilmiş dayanıklılık sağlar.

Daha Uzun Menzil

Daha Uzun Menzil

Blade Bataryanın alan kullanımı, geleneksel batarya paketlerine kıyasla % 50'den fazla arttırılmıştır, bu da geliştirilmiş enerji yoğunluğu sağlar ve daha uzun bir menzil sunar.

Daha Uzun Ömür

Daha Uzun Ömür

Blade Batarya, 3000'den fazla şarj ve deşarj döngüsü ile çok daha uzun bir pil ömrüne sahiptir.

e-Platform 3.0

BYD ATTO 3, %100 elektrikli otomobillerimiz için özel tasarlanan e-Platform 3.0 üzerinde şekillendirilmiştir. Bu platform, sürüş deneyimini artırılmasına ve daha güvenli, daha verimli yeni nesil otomobiller geliştirmemize imkan sağlar.  Ayrıca, iç mekandaki yaşam alanının oldukça ferah olmasına fırsat tanır.

e-Platform 3.0

Yüksek Verimli Isı Pompası

BYD ATTO3’de standart sunulan ısı pompası, bir elektrikli otomobildeki enerji verimliliğini artırır. Isı pompası, -30 ile 60 santigrat dereceleri arasında çalışır ve özellikle düşük hava sıcaklıklarında sürüş menzilini %20’ye varan oranda artırır. 

Yüksek Verimli Isı Pompası

8'i 1 Arada Elektrikli Motor

BYD, tedarik zincirinde olağanüstü bir dikey entegrasyon kapasitesine sahiptir. BYD, VCU, BMS, MCU, PDU, DC-DC kontrol cihazı, yerleşik şarj cihazı, tahrik motoru ve şanzımanı içeren 8 temel bileşeni entegre eder. Dünyanın ilk seri üretilen 8'i 1 arada elektrikli güç aktarım sistemini tasarlayarak alan kullanımını büyük ölçüde optimize eder ve enerji verimliliği sağlar. 

8'i 1 Arada Elektrikli Motor

Etkilenmeye Hazırlanın

150 kW maksimum güç üreten elektrikli motora sahip BYD ATTO 3, 0'dan 100 km/s hıza yalnızca 7,3 saniyede ulaşır.

Teknik Özellikler ve Donanım
Etkilenmeye Hazırlanın

BYD ATTO 3

BYD ATTO 3

* WLTP normuna göre Elektrik Tüketimi (ortalama): 15.6 kWsa/100km, CO2 Emisyonu (ortalama): 0 g/km’dir
Gerçek koşullarda gerçek enerji tüketimi, sürüş tarzına, rotanın niteliğine, dış sıcaklığa, ısıtma ve klima kullanımına ve varsa ilave ağırlığa bağlı olarak değişir. Enerji tüketimi AB 2017/1151 ve (AB) 2018/858 esas alınarak belirlenmiştir.

BYD ATTO 3 TALEP FORMU

Aşağıdaki formu doldurun, bayimiz sizi arasın!